Recenze Lamaze

Zakoupeno v HRAČKÁNEK

skvělá

Přidáno: 28. září 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• Týden staré neteřince se páv moc líbí. Zezadu je černo/bílý...děti prý nejdříve vnímají tyto barvy, takže jí ho nyní ukazujeme hlavně zezadu a ona na něm může oči nechat. :)

Přidáno: 21. září 2011

• barvy

Úžasná barevná housenka s různými cingrlátky v tělíčku, šustivý materiál, různorodý materiál - velice atraktivní pro malé děti. Plus melodie při zmáčknutí hlavy. HOusenka má na druhé straně i metr do 60cm.

Ověřený zákazník Ráj maminek MichalF

Přidáno: 20. září 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• Krásná nápaditá Interaktivní hračka za rozumnou cenu, naše miminko si ji ihned oblíbilo. Hledali jsme takovou hračku, která zaujme, bude zdravotně zcela nezávadná a bude vhodná již od prvního měsíce. To přesně vybraný produkt splňuje. V porovnání s ostatními hračkami od jiných výrobců jsou hračky od LAMAZE vždy ty, které si naše Barunka vybere na cumlání, žvatlání a mačkání.
  • není

Vřele doporučuji ostatním rodičům, hračka poroste s vaší ratolestí už od prvního měsíce a určitě nebudete zklamaní. Investice se mnohonásobně vrátí!!!

Ověřený zákazník Ráj maminek MichalF

Přidáno: 20. září 2011

• není

Ověřený zákazník Maxíkovy hračky Ověřený zákazník

Přidáno: 19. září 2011

(naposledy upraveno 19. září 2011)

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

• je to velice pekná a zajímavá hra

Je to moc pekny a hezky barevny uzlik nákup doporučuji

Přidáno: 9. září 2011

Zakoupeno v Darovánek.cz

• je krásná,velká,barevná,různé druhy látek

Panenka je úžasná,je opravdu velká,má zajímavé barvičky a různé druhy materiálu a přestože jsem ji na kočárek ještě nevyzkoušela,tak ale věřím,že se dětem musí moc líbit.A určitě bych doporučila maminkám tuto panenku zakoupit.

Ověřený zákazník Le Bebé lucifer1987

Přidáno: 2. září 2011

Zakoupeno v Le Bebé

• Super hračka od narození. Krásně barevná, rozmanitá, líbivá. Jsme moc spokojeni!
  • Když přestane hrát, nejde s tím nic udělat.

Dcera je z hračky nadšená. Původně jsme housenku nechtěli pořizovat, ale díky velice pozitivním recenzím jsme ji nakonec koupili a nelitujeme. Je krásně barevná, každý článek umí něco jiného. Jediné mínus je, že když přestane housenka hrát, nedá se s tím nic dělat... Je správně veliká, takže si s ní může hrát dítě od narození. Nemá části, které by mohli dítěti ublížit. Z nezávadného materiálu. Stálá barevnost. Myslím, že cena by mohla být o něco nižší. Jinak není co vytknout.

Ověřený zákazník HRAČKÁNEK Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2011

Zakoupeno v HRAČKÁNEK

• materiál, funkčnost

Krásná housenka ideální pro malé objevovatele. Chrastí, píská, šustí a hraje! Je to miláček našeho miláčka.

Přidáno: 29. srpna 2011

(naposledy upraveno 29. srpna 2011)

Zakoupeno v Ráj maminek

Krásná hračka pro malé mimi - super provedení, spousta edukačních prvků, příjemné matiriály.

Přidáno: 29. srpna 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

Velice super hračka pro malé mimi - příjemný materiál, edukační prvky, krásné provedení.

Lamaze Štěkající štěně

Lamaze Štěkající štěně

Ověřený zákazník Centrshop Ověřený zákazník

Zakoupeno v Centrshop

• Má příjemné zvuky rolniček v nožičkách.Dobře se kouše.
  • Pro úplné mrňousky není úplně vhodný prvek štěkání,několikrát nám prcka rozplakal.To ocení až ve starším věku.

Dobrá hračka,doporučuji,i ostatní hračky lamaze.Mají vzory a barvy,které se dětem velmi líbí.

Zakoupeno v Darovánek.cz

Tuto hračku nemůžu hodnotit, protože mi nebyla doručena. Mám místo toho Lamaze - Veselé leporelo.

Zakoupeno v Darovánek.cz

Perfektní hračka pro děti. Má spoustu zajímavých podnětů. Je možné ji zavěsit na postýlku, na lehátko, dětskou sedačku.

Přidáno: 24. srpna 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• Super materiál, barvy a obrázky.

Pro malé děti je to super hračka. Malý na tu knížku kouká, čte si v ní a usmívá se na obrázky na ní.

Lamaze otočná hrací deka zahrádka

Lamaze otočná hrací deka zahrádka

Přidáno: 20. srpna 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• Krásně sladěné barvy, které zaujmou. Příjemný materiál.

Vřele doporučujeme ... Malá si zahrádku od Lamazu hnedka oblíbila. Výborné i v tom, že můžete využít výceúčelně - s otočnou vložkou i bez jen jako podkladovou deku .). Krásně sladěné barvičky a příjemný materiál je velkou výhodou. Oceňuji výborný nápad a zajímavé prvky na každém kvítku - které opravdu děťátko zaujmou.

Přidáno: 15. srpna 2011

Zakoupeno v Ráj maminek

• hrající a barevná hračka

Krásná hračka, jen je už pro větší děti a ne jak uvádí výrobce od 0 měsíců.

Přidáno: 13. srpna 2011

• Kreativní doplněk postýlky
  • velká
  • barevná
  • není zas tak moc různorodá
  • rolničky jsou dvě (ve třetím a posledním dílku)
  • šustítka také jen dvě (prostřední a předposlední)
  • ve 3 druzích textilie; Zdála se mi nápaditější.
  • A nejspíše budeme muset pár let počkat, než malý stiskne hlavičku dostatečně silně, aby mu zahrála.

Takový "nedotažený" nápad, resp. hračka...

Přidáno: 13. srpna 2011

(naposledy upraveno 13. srpna 2011)

Zakoupeno v Ráj maminek

Hračka mě zaujala vzhledem.Žádné zkušenosti nemám,hračky od firmy Lamaze objednávám poprvé.Hračka mi ještě nedošla,nemohu napsat jak se mi používá.

Ověřený zákazník Le Bebé Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2011

Zakoupeno v Le Bebé

velmi prijemna a ze strany ditete zajimava hracka. udrzi pozornost ditete a evidentne podporuje koordinaci rukou.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25